Zastrzeżenie dla wydawców

Dla wydawców

Aplikacja Śledź Sejm jest społecznościowym agregatorem kanałów wiadomości/RSS i mediów społecznościowych. Służy swobodnemu przepływowi mediów w internecie.
Aplikacja dedykowana jest dla wydawców informacji i wiadomości, a jej głównym celem jest aby
najświeższe artykuły wydawców były łatwo dostępne zainteresowanym odbiorcom oraz aby pomóc wydawcom dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.

Jeśli jesteś wydawcą, przeczytaj to:

* Jeśli Twoja witryna nie znajduje się na liście zaufanych wydawców i chcesz, aby była źródłem dla aplikacji, dzięki czemu twoje artykuły mogą być dostępne dla szerszego grona odbiorców – to skontaktuj się z nami.
* Autorem publikowanych w aplikacji treści są oznaczeni wydawcy (patrz na: źródło) i są oni odpowiedzialni wedle obowiązującego prawa za publikowane przez siebie treści. Twórcy aplikacji nie są odpowiedzialni za treści publikowane przez wydawców. Natomiast odbiorcy treści wydawców są odpowiedzialni za treści, które konsumują.
* Należenie do listy zaufanych wydawców jest dobrowolne i każdemu wydawcy przysługuje prawo do zablokowania komunikacji RSS swojej witryny oraz ograniczenia odbioru swoich treści szerszemu gronu odbiorców.

Aby skontaktować się z nami napisz na e-mail: app@hieviimedia.pl
Używamy pliki cookie, aby zapewnić wysoką jakość. Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę Prywatności i pliki cookie.